Wypożyczalnia samochodów w Tarnowie

Tarnów to miejscowość położona we wschodniej części województwa małopolskiego, stanowiąca węzeł komunikacyjny na trasie podkarpacie-małopolska. Ze względu na biegnącą przez Tarnów autostradę A4 oraz linię kolejową E30 łączącą południową część Polski, ma duże znaczenie podczas planowania jakiejkolwiek podróży. Jeśli transport publiczny nam nie przypadł do gustu lub Tarnów jest jednym z przystanków na naszej trasie, to warto zaopatrzyć się w samochód na dalszą część naszej podróży, która upłynie nam w pełnym komforcie. Jeśli natomiast nasza podróż rozpoczyna się w Tarnowie lub to właśnie ta miejscowość jest celem naszej podróży, to wypożyczenie auta w celu zwiedzania może okazać się świetnym pomysłem.

Wynajem samochodu w Tarnowie

Planujesz podróż z Tarnowa lub do Tarnowa, a z jakichś powodów nie jesteś w stanie skorzystać z własnego samochodu? OMT świadczy wynajem samochodów osobowych w Tarnowie i jest idealnym rozwiązaniem dla osób podróżujących służbowo oraz prywatnie, kiedy transport publiczny nie spełnia naszych oczekiwań. Bez względu na to, czy potrzebujesz samochodu długoterminowo, czy krótko terminowo, OMT wypożyczalnia samochodów w Tarnowie zapewnia duży wybór samochodów i konkurencyjne stawki. Wystarczy zadzwonić lub osobiście pojawić się w salonie, a wykwalifikowani pracownicy pomogą wybrać samochód dostosowany do Twoich potrzeb. 

Dlaczego warto wynająć samochód?

Przede wszystkim wygoda i komfort. Jeśli to one są głównym wyznacznikiem czy podróż była udana, to wypożyczenie samochodu powinno być pierwszym etapem podczas planowania podróży. Ceny w wypożyczalni zaczynają się już od 80 zł za dobę, jednak mogą się zwiększyć w zależności od rodzaju samochodu i tego, czy nasza podróż będzie odbywała się na Polskim terytorium, czy planujemy wyjechać poza granicę Polski. OMT świadczy wynajem samochodów osobowych w Tarnowie niezależnie od przyczyny, z jakiej chcemy auto wynająć. 

Wynajem samochodów dostawczych OMT

Oprócz pojazdów osobowych OMT wypożyczalnia aut w Tarnowie oferuje również wynajem aut dostawczych dla firm, w celu rozwożenia towaru lub dla osób prywatnych na czas przeprowadzki, lub transportu rzeczy. Samochody dostawcze dostosowane są do prawa jazdy kategorii B i nie są wymagane żadne wyższe kwalifikacje. Wystarczy wybrać pojazd, podpisać umowę i odebrać samochód. Wszystkie formalności można załatwić od ręki, a wypożyczenie pojazdu zajmie dosłownie chwilę. 

 

źródło zdjęć: freepik.com

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.