Lot nad Karkonoszami – przeżyj niezapomnianą przygodę!

Droga powietrzna i loty helikopterem to jedna z najbezpieczniejszych ekstremalnych atrakcji. Wypadki pod chmurami zdarzają się niesłychanie rzadko i dzięki temu są ogólnodostępne dla ludzi, którzy chcą przeżyć niesamowitą przygodę. Okazja lotu helikopterem może się więcej nie zdarzyć, dlatego loty widokowe nad Karkonoszami to jedna z wielu rzeczy, którą zdecydowanie musisz zrobić za życia. Chcąc przeżyć niezapomnianą przygodę, jedyne co musisz zrobić to umówić się na termin i przybyć na miejsce startu, a wszystko inne zostanie Ci zapewnione.

Oświadczyny w helikopterze

Jeszcze niesamowite są oświadczyny w helikopterze, który wznosi się wysoko ponad szczyty gór. Lot nad Karkonoszami zachwyci Cię i Twojego partnera lub partnerkę, którzy nie będą niczego świadomi. Podczas gdy oni będą przyglądali się pięknym widokom rozchodzącym tuż pod helikopterem, Ty szybko wyciągniesz pierścionek i voilà! Niezapomniana przygoda zostanie jeszcze bardziej upamiętniona tym gestem.

Niesamowite widoki

Podczas lotu dostrzec możemy rozpościerające się szlaki całych Karkonoszy, w tym Sudecką Śnieżkę, które szczyt wznosi się na wysokość 1602 m n.p.m. Z helikoptera możemy również oglądać podgórskie miejscowości, takie jak Karpacz czy Szklarska Poręba rozpościerające się po dwóch stronach Karkonoskiego Parku Narodowego. Jeśli nie mamy czas na zwiedzanie tych miejscowości drogą lądową, to lot helikopterem będzie najlepszym rozwiązaniem dla nas.

Oderwanie się od rzeczywistości – dosłownie

Wznieś się do góry, aż pod same chmury! Okazjonalny lot nad Karkonoszami może być również świetnym prezentem na urodziny, rocznice, ślub i wiele innych okazji. Kto by nie chciał polecieć helikopterem nad jednymi z najpiękniejszych widoków w Polsce? Chyba nie ma takiej osoby. Taką przygodę trzeba poczuć na własnej skórze, oczywiście bez gęsiej skórki się nie obędzie, ponieważ widoki, jakie na Ciebie czekają, niejednokrotnie przyprawiają ludzi o nadmierny zachwyt.

Bezpieczeństwo w podróży

Wekter Helicopters posiada w swoim asortymencie jeden z najbezpieczniejszych helikopterów, który został stworzony właśnie do lotów cywilnych. Każdy pasażer ma dodatkowo możliwość wzięcia osobistego bagażu na pokład. Osoby niepełnoletnie również mogą lecieć helikopterem, jednak możliwe jest to tylko w obecności osoby dorosłej, która za nich odpowiada. W takiej sytuacji również zajmują one miejsce z tyłu helikoptera.

Wekter Halicopters

Każdy z pasażerów objęty jest ubezpieczeniem podczas lotu, dla zapewnienia maksymalnej ostrożności. Każdy z pasażerów musi być również trzeźwy podczas lotu. Loty wykonywane są przez cały rok, jednak poza sezonem wakacyjnym helikopter lata tylko w weekendy. To świetna okazja do spędzenia dni wolnych i podziwia widoków zarazem. Osoby z lękiem wysokości również mogą wziąć udział w locie, jednak uprzedzamy, aby nie latały one same.

 

źródło zdjęć: freepik.com

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.