Stojak rowerowy – niezbędny element przestrzeni miejskiej!

Stojak rowerowy jest potrzebny w przestrzeni miejskiej. Dzięki niemu bezpiecznie można pozostawić rower. Przeczytaj, kiedy warto kupić stojak rowerowy, a także dowiedz się, jakie ma on zalety.

Stojak na rowery

Piękna pogoda za oknem, coraz częściej zamiast jazdy samochodem mieszkańcy miast wybierają  rower. Z pewnością bardziej wtedy zwracają uwagę na stojaki rowerowe, dzięki którym mogą bezpiecznie zostawić rower. Coraz więcej firm dokonuje zakupu stojaka rowerowego, aby umożliwić pozostawienie roweru pracownikom. Pojawiają one się również przed sklepami, by konsumenci mogli go zostawić i udać się na zakupy. Brak miejsca na pozostawienie roweru może skutkować tym, że klienci wybiorą sklep, czy firmę gdzie jest takie miejsce. Dlatego warto zainwestować w stojaki rowerowe z pro-city.pl.

Dlaczego warto kupić stojak rowerowy?

Coraz częściej wybieramy bardziej aktywny tryb życia, rezygnując z jazdy samochodem, czy z komunikacji miejskiej na rzecz roweru, dbając w ten sposób również o 2564środowisko. Stojak na rowery pozytywnie wpływa na wizerunek firmy, czy innej działalności. Zwiększa bezpieczeństwo rowerów, które rowerzyści będą mogli spokojnie zostawić i założyć zapięcie rowerowe.

Na co zwrócić uwagę, przy zakupie stojaka na rowery?

Zakup stojaka na rowery to inwestycja na lata, dlatego warto sprawdzić, z jakiego materiału jest on wykonany. Zobacz, czy jest pokryty powłoką antykorozyjną, która zabezpiecza przed korozją. Zwróć uwagę na rurkę, jej grubość, a także na profil stojaka.

Zalety stojaka rowerowego

Stojak rowerowy chroni rower przed uszkodzeniami, daje możliwość przypięcia do niego koła oraz ramy. Mogą z niego korzystać posiadacze różnego rodzaju rowerów, także tych dla dzieci (z koszykami, czy te nieposiadające nóżki).

Stojak rowerowy to także ciekawy element otoczenia!

Zwróć także uwagę na wygląd stojaka na rowery. Wybierz ten, który wkomponuje się w otoczenie, będzie pasował do miejsca, przy którym ma być położony. Stojak rowerowy może być również ciekawą formą dekoracji, która będzie przyciągać wzrok i zachęcać do pozostawienia roweru.

Dlaczego warto jeździć na rowerze?

Wybierając jazdę na rowerze, wzmacniasz swoją odporność i zwiększasz pojemność płuc. Jazda na rowerze pomoże ci schudnąć, ponieważ pozytywnie wpływa na metabolizm. To również świetna forma treningu, która pozwali ci spalić mnóstwo kalorii, polepszy twoją kondycję, a także sprawność fizyczną. Możesz również ustalić odpowiednią trasę i wybrać się wraz z rodziną, czy z przyjaciółmi na wycieczkę rowerową.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.