Big Bag – produkcja ultra szczelnych worków  nadających się do wszystkiego!

Jesteś właścicielem firmy budowlanej, farmaceutycznej, ogrodniczej lub prowadzisz gospodarstwo rolnicze? Zajmujesz się transportem lub miałeś prywatnie do czynienia z przewożeniem materiałów w różne miejsca? Jeśli tak to dobrze trafiłeś! Big Kam to marka, która produkuje worki z tkanin polipropylenowych, które nigdy nie zawiodły przy transportowaniu sypkich lub ciężkich materiałów!

Jeśli nigdy nie miałeś żadnego produktu firmy Big Kam, to na pewno nie wiesz czym jest trwałość i odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia! Jakość marki jest to długoletnia tradycja tworzenia worków przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Do czego służą worki Big Bag?

Worki Big Bag mogą pomieścić produkty ważące nawet 2000 kg! Świadczy to o tym, że można do nich włożyć praktycznie wszystko, co wymaga transportu. Począwszy od substancji sypkich i lekkich po niezwykle ciężkie materiały.

Tkanina, z której są wykonane worki Big Bag jest polipropylenowa, co oznacza, że jest odporna na działanie wody i promieniowanie UV. Sprawia to, że worek Big Bag może być przechowywany na zewnątrz – nawet w ciężkich warunkach.

Big Bag świetnie się sprawdzi w wielu branżach między innymi w: budowlanej, wydobywczej, rolniczej, chemicznej, spożywczej. Można go również wykorzystać podczas prac ogrodowych, remontowych albo w gospodarstwie domowym.

Jak wyglądają poszczególne modele worków?

Zamawiając Big Bag dobieramy konkretne modele, które są mają zastosowanie do wykonywania różnych prac.

Modele worków Big Bag i ich charakterystyka:

  • worek Big Bag 1, jest to model standardowy, ma zamknięte dno i otwartą górę,
  • worek Big Bag 2, ma zamknięte dno i jest wyposażony w komin zasypowy na samym czubku worka,
  • worek Big Bag 3 ma dno w postaci kominka wysypowego oraz otwartą górę,
  • worek Big Bag 4 ma 2 komin zasypowe na górze i na dole.

Dlaczego warto wybrać produkty Big Bag marki Big Kam?

Pierwszą cechą, która wyróżnia markę Big Kam od innych są najniższe ceny na rynku w porównaniu z wysoką jakością! Firma doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważne jest dostarczenie konsumentom solidnego produktu, który sprawdzi się na lata!

Kolejną cechą jest wytrzymałość worków Big Bagów – wykonane są one z profesjonalnych tkanin i są niezwykle wytrzymałe. Na każdym etapie produkcji produkt jest kontrolowany przez największych ekspertów w swojej branży!

Szczególnie ważną w handlu cechą jest profesjonalizm. Pracownicy i pracodawcy marki BigKam dbają o terminowość, dobry kontakt z klientem i perfekcyjne wykonanie każdego zlecenia.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.