Karta podarunkowa – prezent, który ucieszy każdego

Jednym z najlepszych prezentów jest podarowanie karty podarunkowej. Dzięki temu osoba obdarowana może w dowolny sposób wykorzystać pieniądze i kupić sobie to, na co ma ochotę. Jeszcze lepszą opcją jest taka karta, która pozwoli na wydanie pieniędzy w kilku sklepach, np. karta podarunkowa Sodexo.

Czym jest karta podarunkowa Sodexo?

Ta karta podarunkowa nie różni się wyglądem niczym od tradycyjnej karty kredytowej czy debetowej. Ma taki sam rozmiar, kształt i formę. Jedynie grafika dostosowana jest do projektu klienta, którym zazwyczaj jest pracodawca. Może on więc zamieścić na karcie logo swojej firmy albo spersonalizowaną wiadomość dla pracowników. Karta podarunkowa Sodexo jest dedykowana dla każdego pracodawcy i pracownika, co stanowi benefit, który sprawdzi się u każdej osoby, pracującej w firmie.

Karta podarunkowa Sodexo może zostać doładowana na dowolną kwotę, która ustalana jest przez pracodawcę. Można nią płacić w kraju, jak i za granicą. Dzięki takiej formie benefitu pracodawca daje możliwość w elastyczności wykorzystania środków, jakie się na tej karcie znajdują. Wszystko zależy także od jej użytkownika i to on decyduje, w jaki sposób chce zarządzać pieniędzy i je spożytkować.

Benefity na karcie podarunkowej Sodexo

Kartę podarunkową Sodexo można zasilić saldem, które zależy od pracodawcy. To właśnie on podejmuje decyzje, ile pieniędzy chce podarować swojemu pracownikowi. Chociaż kwota jest dowolna, to istnieją pewne limity operacji gotówkowych. Przy użyciu karty jest to 6 000 zł na dzień oraz 50 000 zł na miesiąc.

Z kolei pracownicy korzystający z karty podarunkowej Sodexo mają do wykorzystania dodatkowe środki na zakupy. Użytkownicy kart otrzymują także oferty specjalne i mogą korzystać z promocji. Wszelkie zniżki dostępne są dla użytkowników kart, dzięki czemu mogą dodatkowo oszczędzać na swoich zakupach nawet do 50%. Warto także nadmienić, że osoby, które korzystają z karty podarunkowej Sodexo, mają pełną swobodę w korzystania z niej i nie są ograniczeni żadną listą sklepów i miejsc usługowych. Pracownik, który posiada kartę podarunkową Sodexo, może jej używać wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Mastercard.

Obecnie wraz z kartą podarunkową Sodexo można dostać dostęp do aplikacji mobilnej, gdzie można znaleźć spersonalizowane promocje. W aplikacji mobilnej istnieje również możliwość sprawdzenia stanu konta. Dzięki takiemu rozwiązaniu można szybko zweryfikować ilość pozostałych środków zarówno w kraju, jak i z każdego miejsca na ziemi. Sama aplikacja mobilna jest intuicyjna w obsłudze, więc korzystanie z niej nie powinno sprawić nikomu problemu.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.